3. SVERIGE

ALLSVENSKAN (14/16)

LAG ARENA ANTAL BESÖK
AIK FRIENDS ARENA 21
BK HÄCKEN BRAVIDA ARENA 1
DJURGÅRDENS IF TELE 2 ARENA 4
FALKENBERGS FF FALCON ALKOHOLFRI ARENA 0
HAMMARBY IF TELE 2 ARENA 4
HESLINGBORGS IF OLYMPIA 1
IF ELFSBORG BORÅS ARENA 1
IFK GÖTEBORG GAMLA ULLEVI 1
IFK NORRKÖPING ÖSTGÖTAPORTEN 3
IK SIRIUS STUDENTERNAS IP 2
KALMAR FF GULDFÅGELN ARENA 1
MALMÖ FF STADION 0
MJÄLLBY AIF STRANDVALLEN 1
VARBERGS BoIS PÅSKBERGSVALLEN 1
ÖREBRO SK BEHRN ARENA 3
ÖSTERSUNDS FK JÄMTKRAFT ARENA 3

SUPERETTAN (16/16)

LAG ARENA ANTAL BESÖK
AFC ESKILSTUNA TUNAVALLEN 4
AKROPOLIS IF SPÅNGA IP 1
DALKURD FF GAVLEVALLEN 2
DEGERFORS IF STORA VALLA 2
GAIS GAMLA ULLEVI 1
GIF SUNDSVALL SUNDSVALLS IDROTTSPARK 1
HALMSTAD BK ÖRJANS VALL 1
IK BRAGE DOMNARVSVALLEN 3
JÖNKÖPING SÖDRA IF STADSPARKSVALLEN 1
LJUNGSKILE SK SKARSJÖVALLEN 1
NORRBY IF BORÅS ARENA 1
TRELLEBORGS FF VÅNGAVALLEN 1
VÄSTERÅS SK SWEDBANK PARK 87
UMEÅ FC GAMMLIAVALLEN 3
ÖRGRYTE IS GAMLA ULLEVI 1
ÖSTERS IF MYRESJÖHUS ARENA 1

DIVISION 1 NORRA (14/16)

LAG ARENA ANTAL BESÖK
GEFLE IF GAVLEVALLEN 2
IF BROMMAPOJKARNA GRIMSTA IP 6
IFK HANINGE TORVALLA IP 3
IFK LULEÅ SKOGSVALLEN 0
IK FREJ VIKINGAVALLEN 1
IF SYLVIA IDROTTSPARKEN 3
KARLSLUNDS IF KARLSLUND ARENA 4
IF KARLSTAD FOTBOLL TINGVALLA IP 2
NYKÖPINGS BIS ROSVALLA IP 3
SANDVIKENS IF JERNVALLEN 2
SOLLENTUNA FF SOLLENTUNAVALLEN 2
SYRIANSKA FC SÖDERTÄLJE FOTBOLLSARENA 5
TEAM TG GAMMLIAVALLEN 3
TÄBY FK TIBBLEVALLEN 1
VASALUNDS IF SKYTTEHOLMS IP 7
ÖREBRO SYRIANSKA IF ÖRNSRO IP 0

DIVISION 1 SÖDRA (5/16)

LAG ARENA ANTAL BESÖK
ASSYRISKA TURABDIN IK ROSENLUNDS IP 0
ESKILSMINNE IF HARLYCKANS IP 1
IFK VÄRNAMO FINNVEDSVALLEN 0
FC LINKÖPING CITY ARENA LINKÖPING 1
FC TROLLHÄTTAN EDSBORGS IP 1
FK KARLSKRONA VÄSTRA MARK IP 0
LANDSKRONA BOIS LANDSKRONA IP 0
LINDOME GIF LINDEVI IP 0
LUNDS BK KLOSTERGÅRDENS IP 0
MOTALA AIF IDROTTSPARKEN MOTALA 1
OSKARSHAMNS AIK ARENA OSKARSHAMN 0
QVIDING FIF VALHALLA IP 0
SKÖVDE AIK SÖDERMALMS IP 0
TORNS IF TORNVALLEN 0
TVÅÅKERS IF ÖVREVI 0
UTSIKTENS BK RUDDALENS IP 1

DIVISION 2 NORRA SVEALAND (13/14)

Enköpings SK (Enavallen)  –  Enskede IK (Enskede IP)  –  Fagersta Södra IK (Onsjövallen)  –  Fanna BK (Fanna IP)  –  Gamla Upsala SK (Gamlis IP)  –  Hudiksvalls FF (Glysis Sparbanken Arena)  –  IFK Lidingö (Lidingövallen)  –  IFK Stocksund (Danderyd Arena)  – IFK Österåker (Österåkers Friidrottsarena)  –  Karlbergs BK (Stadshagens IP)  –  Kungsängens IF (Kungsängens IP)  – Kvarnsvedens IF (Ljungbergsplanen)  –  Skiljebo SK (Hamre IP)  –  Stockholm Internazionle (Kristinebergs IP)

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *